На Сумщині темпи захворювання на коронавірус не спадають…

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА вчора, 29 липня 2020 року, за даними Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за попередню добу коронавірус підтвердили у 13 осіб

А станом на сьогодні, 30 липня 2020 року, за минулу добу Covid-19 підтвердили уже в 17 осіб (м. Суми – 5, Конотоп – 2, Недригайлів – 10).

На жаль, помер чоловік з Недригайлова.

І станом на сьогодні на Сумщині зафіксовано 484 випадки захворювань на коронавірусну інфекцію.

Зауважимо, що від Covid-19 в області одужали 337 хворих, з них 2 – за попередню добу: Тростянець – 1, Краснопільський район – 1.

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 151 випадків захворювання, у Сумському районі – 26, м. Охтирка – 35, м. Конотоп – 28, Конотопський район – 27, м. Кролевець – 30, Кролевецький район – 9, м. Шостка – 17, м. Тростянець – 33, Тростянецький район – 4, Роменський район – 8, Недригайлів – 12, Недригайлівський район – 4, м. Ромни – 25, Глухівський район – 5, м. Глухів – 12, Буринь – 2, Буринський район – 1, Охтирський район – 2, м. Лебедин – 2, м. Білопілля – 4, Білопільський район – 16, м. Путивль – 2, Путивльський район – 7, Краснопілля – 2, Краснопільський р–н – 5, Велика Писарівка – 2, С–Будський район – 12, Середино-Буда – 1.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.