На Сумщині уже є 227 підозр на коронавірус

Про це повідомив заступник директора Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України Михайло Мацюк: «На сьогодні було 227 осіб, яким поставили підозру на COVID -19. Щодоби таких буває від 10 до 15 осіб».

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА розповідав, що станом на 13 квітня 2020 року в Сумській області зафіксовано 74 хворих на коронавірус.

Зауважимо, що за останю добу в області не зареєстрували нових випадків коронавірусу

Від ускладнень померло 4 людини: дві у Конотопському і дві у Кролвецькому районах.

Двоє хворих одужали: обоє жителі Сум.

Усього по Україні, за даними ЦГЗ, станом на 9 годину ранку сьогодні, 14 квітня 2020 року, в Україні 3372 лабораторно підтверджені випадків COVID-19.

За добу зафіксовано 270 нових випадків…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.