Новорічну ялинку в Бурині відкриють на День Святого Миколая

У четвер, 19 грудня 2019 року, – на День Святого Миколая – на центральній Перщотравневій площі у місті Буринь відкриють новорічну ялинку.

Дійство розпочнеться о 16 годині.

Під час нього відбудуться театралізоване свято веселі хороводи, пісні, фотозона та інші цікаві заходи.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі КУЛЬТУРА розповідав, що в центрі міста Буринь установлюється новорічна ялинка (на світлині).

Вона – штучна.

Її закупили в місті Харків.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.