Через непристойну поведінку Віктора Ладухи, міського голови Бурині, знову не відбулося продовження другого пленарного засідання установчої 1 сесії Буринської міської ради (відео)

Не відбулося друге пленарне засідання 1 установчої сесії Буринської міської ради 8 скликання, яке було заплановане на сьогодні, 24 червня 2021 року.

Міський голова ВІКТОР ЛАДУХА не захотів навіть прислухатися до депутатської більшості, щодо дотримання регламенту. Він самовільно додає й додає питання, які йому вигідні, ігноруючи будь-які пропозиції від депутатів від більшості.

І як завжди, знову з його вуст лунають образи в їх бік. На сесії все зводиться до пліток, які сам і придумує міський голова…

Словом, мабуть, 1 установча сесія при такій позиції міського голови ВІКТОРА ЛАДУХИ, ніколи не відбудеться…

До речі, сьогодні один з чиновників міської ради озвучив тезу про те, що Буринська міська ОТГ наближається до колапсу.

Саме про це інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) писав уже кілька місяців тому.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/polityka/6983-shcho-vidbuvietsia-v-burynskii-miskii-radi-ta-buryni-v-tsilomu

На жаль, тоді міська влада до цього не прислухалася…

А тепер, як мовиться, дійшло…

Оголошена перерва у засіданні на невизначений термін.

Пропонуємо читачам інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) подивитися дане відео, щоб розуміти, що відбувалося сьогодні, 24 червня 202 року, на сесії міськради…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.