У Бурині поліцейські повернули іноземцю барсетку, яку забрав місцевий чоловік

До поліцейських Буринського відділення поліції звернувся 27-річний іноземець, та розповів, що випадково залишив барсетку біля магазину. А коли згадав та повернувся – виявив її відсутність.

За словами потерпілого, у барсетці було більше двох тисяч гривень, документи та інші особисті речі.

Поліцейські провели комплекс оперативно-розшукових заходів, опитали свідків та встановили особу можливого зловмисника, який проживає неподалік.

Працівники поліції одразу навідалися до нього.

Раніше судимий 64-річний місцевий чоловік не став заперечувати, що саме він взяв чужі речі.

Привласнення чужого майна аргументував бажанням заробити.

Правоохоронці вилучили викрадені речі та повернули їх власнику.

А стосовно зловмисника відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.

Якщо вину чоловіка буде доведено, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п'яти років, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.