Буринь: без слів…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) уже стільки разів на своїх сторінках писав про вандалізм та варварські дії деяких громадян (якось не хочеться називати їх жителями міста) у Буринському міському Павловському парку, що й злічити вже важко.

...Багато зроблено доброго для людей тут для відпочинку.

І їх відпочиває в парку досить багато щодня.

Проте є й такі особи, які сюди приходять, щоб «розважитися», в тому числі – попити пива, або й міцнішого напою, полускати насінння безпосередньо біля лавочок, або ж на пішохідній доріжці, або ж на дятячому майданчику...

А далі – без слів.

Усе й так видно на світлині…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.