На Буринщині зменшується народжуваність, смертність серед жителів – теж…

Головне управління статистики у Сумській області повідомило, що кількість населення Буринського району, за оцінкою, на 1 липня 2019 року складала 23,3 тисячі осіб.

Упродовж січня–червня нинішнього року чисельність населення скоротилася на 270 осіб.

За січень–червень 2019 року у районі народилося 61 немовля, що на 15 новонароджених менше порівняно з січнем–червнем торік.

Кількість померлих також зменшилася на 26 осіб, і складала 268 жителів.

На світлині: місто Буринь – центр Буринського району в кінці серпня 2019 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.