«Лох» він і в Бурині «лох»?..

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках вже неодноразово порушував тему пішохідних переходів у місті Буринь.

І якщо 3-4 роки після виходу публікацій на цю тематику, зрушення позитивні відбувалися, то нині поки що ніяких зрушень у цьому плані немає.

Як, до слова, немає і так званих «зебр», тобто, розміток на переходах.

У статті «Хто в Бурині «лох»?», надрукованій 3 травня 2019 року у розділі СУСПІЛЬСТВО, мова йшла про один з таких пішохідних переходів неподалік Буринської міської ЗОШ №3.

Тут проходить об’їзна дорога, рух досить інтенсивний.

Бувають навіть аварійні ситуації.

Поруч школа, з якої через дорогу переходять діти.

Але… пішохідну розмітку розгледіти не можна, бо вона стерта з асфальтівки.

А от відповідний знак є.

На ньому й досі красується слово «лох»… А сьогодні вже 11 травня 2019 року…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.