АНАТОЛІЙ СВИРИД, голова ГО «Серця кіборгів»: «Мама – найголовніша і найдорожча в житті людина»

Сьогодні дуже зворушливе свято – День матері.

Думаю, не будете заперечувати, якщо скажу, що для кожного з нас МАМА – найголовніша і найдорожча в житті людина.

Вона дала нам життя, ночами жертвувала своїм сном, співаючи колискову над невгомонним немовлям; збирала до школи, потім плакала на випускному, одружувала, няньчила онуків…

На жаль, не всі мами, за волею Господа, пройшли цей шлях і передчасно покинули своїх дітей…

Тому ми повинні любити наших матерів, цінувати їхній вклад в нас і кожну хвилинку, кожен момент, проведений разом! І сьогодні саме такий день, коли ви можете сказати своїй неньці, як її любите, яка вона важлива для вас!

На жаль, я вже давно лише в думках дякую своїй мамі, бо втратив її ще в 6 років…

Тому сьогодні словами вітаю всіх мам України і дякую їм за те, що вони виховують наших діток – майбутнє благополучного суспільства.

І ще нині візьму на себе відповідальність привітати матерів, які не дочекалися свої синів-Героїв, які загинули в АТО.

Дякую Вам, матері, за таких Героїв, які стали не лише Вашими синами, а й синами України!

Цього дня моя душа болить разом з Вашею… Та, знайте, ми ніколи не забудемо Вас!

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.