Еммануель Макрон, президент Франції, не виключив введення військ НАТО на територію УКРАЇНИ…

Він нагадав, що раніше європейські країні не хотіли навіть обговорювати постачання зброї до України, але все змінилось.

Президент Франції Еммануель Макрон не виключив, що у майбутньому війська країн НАТО можуть бути введені на територію України.

УКРАЇНА планує обговорити низку питань на саміті НАТО у Вашингтоні, який відбудеться 9-11 липня 2024 року… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/11667-ukrayina-planuie-obhovoryty-nyzku-pytan-na-samiti-nato-u-vashynhtoni-iakyi-vidbudetsia-9-11-lypnia-2024-roku

Про це він заявив на брифінгу за підсумками Конференції на підтримку України.

«Ми це обговорили. Наразі консенсусу щодо відправлення військ немає. Але в цьому питанні в майбутньому нічого не слід виключати. Ми зробимо все можливе, щоб Росія не змогла виграти цю війну», – зауважив Еммануель Макрон.

Президент Франції нагадав, що раніше європейські країні не хотіли навіть обговорювати постачання зброї до України, але все змінилось.

«Багато людей, які сьогодні кажуть «Ніколи, ніколи», були тими самими людьми, які два роки тому казали «жодних танків, жодних літаків, жодних ракет дальнього радіусу дії». Давайте будемо достатньо скромними, щоб визнати, що ми часто відставали від графіка на шість-дванадцять місяців. Це і було метою сьогоднішньої дискусії: все можливо, якщо це корисно для досягнення нашої мети», – пояснив французький лідер.

Крім того, Еммануель Макрон підкреслив, що Кремль зайняв ворожу позицію не тільки щодо України, але й проти всього Заходу.

Мільйон безпілотників у межах військової допомоги УКРАЇНІ надасть НАТО… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/11720-milion-bezpilotnykiv-u-mezhakh-viiskovoi-dopomohy-ukrayini-nadast-nato

«Ми почули прохання президента Зеленського про посилення нашої підтримки і переконані, що перемога над Росією має важливе значення для безпеки та стабільності в Європі», – наголосив президент.

Разом з тим, Еммануель Макрон відмовився пояснити позицію Франції щодо цього питання.

«Я абсолютно не казав, що Франція не підтримує. Я не буду знімати двозначність сьогоднішніх дебатів, називаючи імена. Я кажу, що це було названо серед варіантів», – підсумував Еммануель Макрон.

Сьогодні вночі та зранку російські вороги обстріляли 5 громад на СУМЩИНІ: зафіксовано майже 40 вибухів… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11742-sohodni-vnochi-ta-zranku-rosiiski-vorohy-obstrilialy-5-hromad-na-sumshchyni-zafiksovano-maizhe-40-vybukhiv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.