УКРАЇНА планує обговорити низку питань на саміті НАТО у Вашингтоні, який відбудеться 9-11 липня 2024 року…

ЄНС СТОЛТЕНБЕРГ, генсек НАТО: «Чим більше підтримуватимемо Україну, тим швидше закінчиться війна…» ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/11287-yens-stoltenberh-hensek-nato-chym-bilshe-pidtrymuvatymemo-ukrainu-tym-shvydshe-zakinchytsia-viina

Однією з тем є створення нової спеціальної інституції.

Про це стало відомо в інтерв’ю віце-прем’єра, міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України ОЛЬГИ СТЕФАНИШИНОЇ.

ОЛЬГА СТЕФАНИШИНА наголосила, що Україна вже готується до саміту НАТО. І є практичний рівень питань, які обговорюватимуться.

Зокрема, Україна очікує отримати дорожню карту досягнення повної взаємосумісності з НАТО до вступу до Альянсу.

«У нас також є кілька проектів щодо посилення ППО та створення спеціальної інституції Україна-НАТО, яка забезпечуватиме в режимі реального часу обмін інформацією з певних питань, про які я не можу говорити», – зауважила ОЛЬГА СТЕФАНИШИНА..

Вона також уточнила, що створення спеціальної інституції – ініціатива польської сторони, яку Україна підтримує.

Зауважимо, 9-11 липня 2024 року у Вашингтоні відбудеться ювілейний саміт НАТО.

Як зазначав радник з національної безпеки Сполучених Штатів ДЖЕЙК САЛЛІВАН, допомога Україні стане одним з ключових питань у ході саміту.

Зокрема, під час заходу хочуть обговорювати подальше постачання зброї.

Протягом попередньої доби і нинішньої ночі росіяни обстрілювали територію СУМЩИНИ: зафіксовано понад 260 ударів… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11666-protiahom-poperednoi-doby-i-nynishnoi-nochi-rosiiany-obstriliuvaly-terytoriiu-sumshchyny-zafiksovano-ponad-260-udariv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.