Володимир Токар, голова Сумської обласної ради: «Медиків завжди цінують у суспільстві за лікарську честь, відповідальність за чужі життя…»

Шановні медичні працівники – лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани, усі, хто причетний до галузі охорони здоров’я!

Від імені обласних депутатів прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом і сердечну подяку за вашу непросту, самовіддану працю, милосердя, що не має меж, високі професійні та моральні якості.

Медиків завжди цінують у суспільстві за лікарську честь, відповідальність за чужі життя, а їх праця заслуговує тільки найвищої відзнаки. У нинішній непростий час боротьби зі світовою пандемією коронавірусу лікарів та медсестер не випадково прирівняли до бійців особливого фронту, бо вони несуть на собі величезний тягар чужого болю, рятують не лише здоров’я пацієнтів, а й їхні життя.

Щастя вам, дорогі медики Сумщини, а насамперед - здоров’я вам і вашим родинам, благополуччя, затишку і терпіння, сонячних ранків і замріяних вечорів у колі найближчих людей. Нехай хвороби відступають перед вашими професіоналізмом, мужністю, самопожертвою!

З повагою,

Володимир Токар, голова Сумської обласної ради

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.