Володимир Токар, голова Сумської обласної ради: «День Європи – це день спільних цінностей та спільної історії всіх націй континенту…»

Традиційно, починаючи з 2003 року, в Україні День Європи святкують щорічно кожної третьої суботи згідно з Указом Президента.

День Європи – це день спільних цінностей та спільної історії всіх націй континенту. Й у черговий раз нагадує нам, що Європа – це не закордоння держави. Вона починається у серці кожного українця!

«Дорогі жителі Сумщини! Щиро вітаю вас з Днем Європи в Україні! – йдеться у привітанні голови Сумської обласної ради Володимира Токаря. – Зичу міцного здоров’я і радості, благополуччя й достатку в родинах, натхнення і щастя. Нехай вдалими будуть ваші справи та здійсняться всі мрії й бажання!

Щоб стати повноправним членом європейського співтовариства, треба чимало докласти зусиль, аби впровадити в наше життя європейські цінності. Тож давайте усі разом, громадою спрямуємо наші зусилля на прискорення євроінтеграційних процесів в Україні. І нехай панують мир та дружба в нашій державі, в усьому світі!»

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.