Погода на Сумщині з 16 по 22 грудня 2019 року: тепло взимку…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, період з 9 по 15 грудня 2019 року виявився не зимовим, а більш все ж таки осіннім.

Протягом тижня і вдень, і вночі температура повітря складала від мінус 2 до плюс 5 градусів.

Випадали тумани, але істотних опадів, окрім вихідних, – не було.

Наступний тиждень повністю виявиться «плюсовим». Тобто, хоча й грудень, а тепло – взимку.

Протягом тижня температура триматиметься від +1 до плюс 6 градусів.

На початку його й до середини випадатимуть тумани.

Кілька днів виявляться з сонцем, а в цілому – хмарно з проясненням.

Сильних поривів вітру теж не спостерігатиметься. Хоча в середині тижня в окремі години вони посилюватимуться до 10-12 м/с.

Утім, як відомо, у природи не буває поганої погоди...

Світлина Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.