Сьома сесія Буринської міської ради сьомого скликання

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОЛІТИКА, відбулось пленарне засідання сьомої сесії Буринської міської ради сьомого скликання, участь у якому взяли 19 депутатів.

Попередньо питання обговорені у профільних комісіях. Порядок денний передбачав розгляд 37 питань, значна частина яких – земельні, але додатково було включено 8, серед яких два депутатські запити.

Перед початком розгляду питань депутати заслухали керівника філії «Буринський райавтодор» Володимира Коваленка про стан доріг на території громади та роботу підприємства щодо їх ремонту.

За результатами обговорення питань порядку денного депутатами затверджено звіти про виконання міського бюджету Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) за І квартал 2018 року, про виконання Програми економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) за І квартал 2018 року, внесено зміни до міського бюджету та зазначеної вище програми.

Також затверджено положення про відділи апарату виконавчого комітету та фінансового управління Буринської міської ради, Статут комунального підприємства «Буринь-теплосервіс» в новій редакції, порядок проведення конкурсу для визначення опорного навчального закладу серед закладів загальної середньої освіти міської ради, порядок оренди майна комунальної власності міської ради, акт прийому-передачі майна від Верхньосагарівської сільської ради Буринського району Сумської області

Крім цього, прийнято місцеві програми: комплексну програму «Молодь» на 2018-2020 роки, програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік, Програму розвитку фізичної культури і спорту на території Буринської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки. Прийнято і ряд інших рішень.

Одним із додаткових питань, яке планувалось розглянути, було питання «Про добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади», але у зв’язку з необхідністю додаткового опрацювання документів його розгляд відкладено, а тому міський голова Віктор Ладуха оголосив перерву і закрив перше пленарне засідання сьомої сесії, повідомив апарат виконавчого комітету Буринської міської ради.

На світлині: місто Буринь 26 квітня 2018 року.

Фото Івана Житника.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.