По території СУМЩИНИ попередньої доби та сьогоднішніх ночі й ранку рашисти нанесли 77 ударів: одна цивільна людина загинула, пошкоджено автомобіль…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 15 квітня 2024

Вночі та зранку росіяни здійснили 4 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 17 вибухів. Обстрілів зазнали Великописарівська, Шалигинська та Свеська громади.

Шалигинська громада: ворог бив з мінометів (1 вибух).

Свеська громада: здійснено артобстріл (5 вибухів).

Великописарівська громада: 11 мін скинули росіяни на територію громади».

Один загиблий внаслідок обстрілів військ рф: поліцейські документують наслідки

За минулу добу ворог неодноразово відкривав вогонь по прикордонним територіям Сумської області. Загалом нараховано 73 удари.

У результаті чого загинула одна цивільна особа, також було пошкоджено вантажний автомобіль.

За даними фактами відкрито кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

На СУМЩИНІ прикордонники відбили черговий напад рашистської диверсійно-розвідувальної групи… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11985-na-sumshchyni-prykordonnyky-vidbyly-cherhovyi-napad-rashystskoi-dyversiino-rozviduvalnoi-hrupy

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.