У Бурині розпочинається будівництво футбольного майданчику зі штучним покриттям

У Бурині, в Павловському міському парку, розпочинається будівництво футбольного майданчику зі штучним покриттям...

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) постійно на своїх сторінках розповідає про ситуацію, яка склалася навколо будівництва футбольного майданчику зі штучним покриттям в Павловському міському парку, який розташований у місті Буринь.

– Безсумнівно, діти повинні займатися спортом, – весною інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у інтерв’ю зауважив Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради, депутат Сумської обласної ради по виборчому округу № 4, до якого входять місто Буринь та частина Буринського району – І Буринь матиме футбольний майданчик зі штучним покриттям. Головне тепер – міській владі поставитися до цього питання дуже серйозно. І зробити все можливе, щоб діти не сиділи постійно за комп’ютерами, а із задоволенням займалися спортом на свіжому повітрі… У Бурині спільними зусиллями буде збудований футбольний майданчик зі штучним покриттям…

І зараз уже віриться, що саме так і буде.

Відзначимо, що Анатолій Річкаль, як і керівники Буринської ОТГ, доклав чимало зусиль, щоб майданчик зі штучним покриттям все ж таки був зведений у Бурині.

У ці жовтневі дні розпочинається будівництво цього спортивного майданчику.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) буде регулярно інформувати своїх читачів з ходом виконання робіт на ньому…

На світлині: роботи ведуться сьогодні, 25 жовтня 2018 року.

Фото Юрія Середи.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.