У місті Буринь чоловік пропонував неправомірну вигоду поліцейському у розмірі тисяча гривень

58-річний житель Бурині, який перебуває під адміністративним наглядом, з метою уникнути необхідності прибуття на реєстраційні відмітки, звернувся до поліцейського з пропозицією неправомірної вигоди у розмірі 1000 гривень.

Дільничний офіцер поліції одразу відмовився від запропонованих грошей та повідомив громадянину про кримінальну відповідальність за подібні вчинки. Але чоловік не звернув уваги на застереження правоохоронця.

Тому офіцеру довелось повідомити на спеціальну лінію «102» про неправомірні дії громадянина. На місце події була одразу ж викликана слідчо-оперативна група, яка зафіксувала всі обставини вчиненого правопорушення.

Слідчі кваліфікували дії громадянина у відповідності з ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» та відкрили кримінальне провадження, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.