За вбивство жителя міста Буринь, скоєне до початку служби в поліції, правоохоронець постане перед судом…

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно поліцейського сектору реагування патрульної поліції одного із відділень Глухівського ВП ГУ Нацполіції в Сумській області. Він обвинувачується у вбивстві, вчиненому через необережність (ч. 1 ст. 119 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

Як встановило слідство, обвинувачений вчинив злочин у 2017 році, ще до початку служби у поліції. Під час раптового конфлікту він наніс удар кулаком по обличчю 54-річному жителю міста Буринь.

Від удару чоловік упав на землю, отримав перелом потиличної кістки, і за кілька днів помер у лікарні.

У травні 2020 року матеріали цього кримінального провадження надійшли до територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

29 травня 2020 року співробітнику поліції було повідомлено про підозру у вбивстві, вчиненому через необережність.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на той самий строк.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.