Поліція вилучила і зброю, і боєприпаси…

Гвинтівку Мосіна та більше трьох десятків набоїв різного калібру вилучили працівники поліції у жителів області.

У першому випадку подія сталася у місті Кролевець.

Співробітники сектору кримінального пошуку місцевого відділення поліції отримали інформацію, що один з жителів райцентру може незаконно зберігати зброю.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження та провели невідкладний обшук. І знайшли гвинтівку Мосіна з оптичним прицілом.

Сам чоловік стверджує, що зброю знайшов під час пошуку брухту.

«Наразі в рамках відкритого кримінального провадження вилучена гвинтівка направлена на експертне дослідження, – коментує Андрій Костюченко, керівник слідства Кролевецького відділення поліції. – Ми закликаємо громадян в разі виявлення подібних речей одразу сповіщати про це до поліції. В іншому випадку, якщо людина забере «знахідку» собі, такі дії будуть кваліфіковані у відповідності зі ст. 263 КК України як незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами, і можуть вартувати громадянам покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років».

Наступний випадок стався у смт Недригайлів.

До правоохоронців звернувся місцевий 27-річний чоловік. Він розповів, що під час розбирання старого будинку знайшов більше двох десятків різних патронів. Спеціалісти встановили, що чоловік приніс і видав 28 набоїв калібру 5,45 мм та 5 набоїв калібру 7,62 мм.

У поліції розпочали попередні перевірки і встановлюють джерело походження боєприпасів.

У цьому випадку заявник, що добровільно видав набої, буде звільнений від кримінальної відповідальності, як те передбачено з ч.3 ст. 263 КК України, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.