Помер юнак, який отримав тяжкі ушкодження під час бійки…

Трагічна подія сталася в Ромнах під час конфлікту між місцевими жителями. В результаті бійки отримав тяжкі тілесні ушкодження 23-річний юнак…

У поліції за фактом спричинення тяжких тілесних ушкоджень відкрили кримінальне провадження та розпочали досудове слідство.

За добу оперативники встановили особи і затримали двох учасників бійки, причетних до побиття потерпілого.

При обранні зловмисникам запобіжного заходу суд взяв до уваги той факт, що вони обидва залишили місце скоєння злочину, і виніс постанову про взяття їх під варту.

Медикам не вдалося врятувати життя потерпілому, і за кілька днів юнак помер у відділенні реанімації.

Працівники поліції з'ясовують обставини конфлікту та причини смерті, і сподіваються на допомогу громадян.

Прохання до свідків та очевидців події звернутися до Роменського відділу поліції і надати по даній справі свої покази та свідчення, зауважив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.