У Бурині згадали тих, хто кров’ю і потом відстоював перемогу

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО, сьогодні, 22 червня 2018 року, в Бурині відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

До присутніх звернувся голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь. Він, зокрема, зазначив про той трагічний день 77-річної давнини, коли наша земля поринула в жахи війни і котрий ніколи не зітреться з народної пам’яті та про політичні реалії сьогодення, згадавши світлі імена дванадцяти земляків, які віддали свої життя за незалежну і неподільну Україну.

Потім присутні приєдналися до Всеукраїнської хвилини тиші. Підкресливши, що не можливо стерти з історичної пам’яті українців найжорстокіші випробування та скалічені війною долі.

Ведуча заходу Наталія Сомова запросила покласти квіти до братської могили воїнів Другої світової війни на знак скорботи та як данину поваги і шани всім жертвам війни в Україні, повідомила інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) художній керівник Буринського районного будинку культури Марина Біркун.

Світлина Марини Біркун.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.