У Бурині вшановували віковий ювілей державної служби України

Сьогодні, 23 червня 2018 року, державна служба України відзначила 100-річчя з часу свого заснування.

Держслужбовці Буринщини також приєдналися до відзначення цього ювілею.

Урочистий захід з цієї нагоди відбувся в залі засідань Будинку рад. Працівників державної служби з професійним святом привітали голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко та голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь.

Керівники району провели і церемонію нагородження Грамотами кращих працівників державної служби.

По закінченні офіційної частини присутні отримали музичні вітання від аматорів сцени.

Держслужбовців віншували: народний аматорський вокальний чоловічий ансамбль районного будинку культури (керівник Андрій Козирь), керівник народного аматорського оркестру народних інструментів районного будинку культури Олександр Іванов, працівники Дяківського сільського будинку культури Наталія Зайченко та Віктор Кнопік і вокальне тріо Михайлівського сільського будинку культури (керівник Катерина Ігнатенко).

Ведучий заходу Денис Ларінцев також сказав багато теплих слів на адресу працівників органів влади, наостанок побажавши і надалі щедро творити добро своєю повсякденною працею, безкорисливою допомогою людям та мудрою порадою, повідомила інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) художній керівник Буринського районного будинку Марина Біркун.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.