На Сумщині створять один госпітальний округ, а чи шість?

Міністерство охорони здоров’я України рекомендувало створити в Сумській області тільки один госпітальний округ із центром у Сумах…

Днями в МОЗ відбулося засідання міжвідомчої комісії на чолі з керівником експертної групи з питань реформування системи охорони здоров’я Міністерства охорони здоров’я України Тетяною Орабіною.

Під час нього вирішували питання створення госпітальних округів у Сумській області.

На засіданні, за інформацією, комісія пообіцяла підтримати створення на Сумщині 6 госпітальних округів…

На світлині: лікарня в місті Буринь.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.