Буринська ОТГ: як справи з медициною…

Директор Сумського «Центру розвитку місцевого самоврядування», який створений у рамках Програми «U-LEAD з Європою» та за підтримки Мінрегіону України, Олександр Хоруженко і радник з юридичних питань Марина Лобова відвідали Буринську об’єднану територіальну громаду.

Під час візиту, насамперед, обговорювали пріоритетне на сьогодні питання реформування первинної ланки медичної допомоги, подальшого функціонування міського ЦПМСД та його мережу.

На теперішній час завершено реорганізацію закладу, підписано декларацій близько з 70 відсотків населення, укладено угоду з НСЗУ та вже отримано перші кошти.

Також у медичному закладі укомплектовано управлінській штат: в ЦПМСД вже працюють і головний лікар, і директор.

Крім того, на найближчій сесії Буринської міської ради планується прийняти програму підтримки громадського здоров'я, розраховану на 2018-2020 роки.

Безумовно, є і проблеми, такі як відсутність власного приміщення ЦПМСД та неготовність деяких сільських рад співфінансувати утримання лікувально-профілактичних підрозділів, розташованих на їх території.

Але, у будь-якому випадку, ситуація в цій сфері в Бурині наразі є доволі позитивною та у порівнянні з іншими районами Сумської області може розглядатись як приклад для наслідування, підсумували свої відвідини до Буринської ОТГ представники Сумського «Центру розвитку місцевого самоврядування».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.