Танцювальний колектив «Іnkadance» з Тернів переміг на міжнародному та всеукраїнському конкурсах…

Про дивовижний танцювальний колектив Тернівської дитячої школи мистецтв «Іnkadance», його успіхи й досягнення інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) уже розповідав на своїх сторінках у розділі КУЛЬТУРА.

21 лютого 2021 року було надруковано бесіду з викладачем, вчителем хореографії Тернівської ДШМ, керівником колективу «Іnkadance» ІННОЮ КОЗЬМЕНКО «Що ми зможемо дати діткам у дитинстві, вкласти в їхні маленькі та відкриті сердечка, те й отримаємо в майбутньому…».

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/kultura/7138-inna-kozmenko-shcho-my-zmozhemo-daty-ditkam-u-dytynstvi-vklasty-v-ikhni-malenki-ta-vidverti-serdechka-te-i-otrymaiemo-v-maibutnomu

Колектив «Inkadance» у лютому нинішнього року узяв участь у Міжнародному дистанційному багатожанровому конкурсі мистецтв «ARTISTIC ARSENAL» та Всеукраїнському дистанційному багатожанровому конкурсі мистецтв «ЗИМОВІ ЗАБАВИ».

І ось нова приємна новина.

Старша група танцювального колективу «Inkadance» виборола 1 місце в обох престижних кокурсах…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.