29 червня 2019 року в Бурині святкуватимуть День молоді

Світкування відбудуться у Буринському міському Павловському парку.

У програмі:

10.00-14.00 – відкритий турнір з паркового волейболу;

14.00-18.00 – змагання з армрестлінгу (рукоборства), попередній запис для участі у змаганні за телефоном 0664167149;

18.00-22.00 – турнір з міні-футболу на «Кубок міського голови» (IV тур);

з 21.00 – концерт кавер-гурту «Big boys band» та відомих солістів, а також цікава дискотека.

Протягом дня відбуватиуться дитячі розваги та святкова торгівля з прохолодними напоями, солодощами та смачними шашликами.

Принагідно, нагадаємо, що День молоді в Україні відзначається щорічно в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року N 323/94 «Про День молоді».

На світлині: Буринський міський Павловський парк.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.