Щедрівки у Буринському РБК

Щедрий вечір, 13 січня 2018 року, не оминув, звичайно ж, і Буринський районний будинок культури. Біля ялинки лунали народні щедрівки, в яких веселі щедрувальники бажали добра і достатку всім присутнім, закладу культури та всій Україні і його народу.

Звичайно ж, як годиться, всі щедрувальники одержували смачні винагороди, розповіла БІЖ художній керівник Буринського районного будинку культури Марина Біркун.

Світлина Марини Біркун.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.