Чим закінчилася стрілянина у місті... (відео)

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУСПІЛЬСТВО, 25 листопада 2019 року у спальному мікрорайоні Сум відбулася стрілянина..

Як повідомив 37-річний затриманий, він хотів збити сорочаче гніздо на дереві.

Проте гніздо залишилося неушкодженим, натомість чоловік поцілив у балконне скло сусіднього будинку.

Стріляв чоловік із мисливської рушниці ТОЗ-34 з квартири свого сусіда, до якого зайшов увечері випити.

Загалом підпилий молодик зробив до десятка пострілів зі зброї 12-го калібру в житловому районі, наражаючи на небезпеку і випадкових перехожих, і жителів квартир в будинку напроти.

Лише завдяки щасливій випадковості ніхто з громадян не постраждав.

Що стосується самого стрільця, то під час огляду працівники поліції виявили у нього предмет, зовні схожий на пістолет іноземного виробництва «Браунінг».

Як пояснив громадянин, пістолет знайдений - «копаний». А от чи може стріляти – чоловік не знає, оскільки не має до цієї зброї набоїв.

Наразі і пістолет, і рушниця з набоями до неї вилучені та направлені на експертизу.

У квартирі, звідки велася стрілянина, поліцейські виявили і вилучили відстріляні гільзи патронів 12-го калібру.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.4 ст. 296 «Хуліганство» та за ч.1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

Чоловіку за стрілянину у населеному пункті може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Відео UA:СУМИ

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.