У місті ЛЬВІВ створили відео для мотивації залучення чоловіків до лав ЗСУ: «Якщо не долучитись до свого війська, доведеться воювати у чужому. Ставай на захист України сьогодні!» (відео)

Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (ОТЦК та СП) спільно з Львівською міською радою створили відеоролик про «альтернативну реальність» співбесід чоловіків до війська.

Слоган кампанії – «Якщо не долучитись до свого війська, доведеться воювати у чужому. Ставай на захист України сьогодні!».

«Впродовж останніх тижнів в українському публічному просторі зʼявилось декілька відео, посилом яких є ухиляння від мобілізації українців. Ці ролики є частиною інформаційної кампанії країни-агресора та поширюються, здебільшого, через Telegram-канали.

На противагу цьому, Львівський ОТЦК та СП і Львівська міська рада створили декілька комунікаційних кампаній, зокрема відео та соціальну зовнішню рекламу, яку вже можна побачити по місту», – пояснили у Львівському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

Незважаючи на те, що відео спрямоване, насамперед, на чоловічу аудиторію, у Львівському ОТЦК та СП розповіли, що раді бачити у лавах ЗСУ не лише чоловіків, а й жінок. Звертайтесь у ТЦК свого району або Центр рекрутингу української армії (вул. К. Левицького, 67).

ОЛЕКСІЙ ДРОЗДЕНКО, голова Сумської міської військової адміністрації, щодо нинішньої ситуації в СУМАХ… (відео) ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/11973-oleksiy-drozdenko-holova-sumskoi-miskoi-viiskovoi-administratsii-shchodo-nynishnoi-sytuatsii-v-sumakh-video-2

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.