Волонтери міста БУРИНЬ привезли перев'язувальні матеріали для БУРИНСЬКОЇ ЛІКАРНІ…

Гуманітарна допомога організована депутатами з більшості БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ «НАДІЯ» (ІВАН РЯБОКОНЬ) ТА БУРИНСЬКИМ ГУМАНІТАРНИМ ШТАБОМ ГО «УКРІНФОРМ ЛІНІЯ ЖИТТЯ».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/8400-u-burynskiy-terytorialniy-hromadi-volontery-nadaiut-humanitarnu-dopomohu

Про гуманітарну допомогу на території БУРИНЩИНИ розповідає НАТАЛІЯ КУЗНЄЦОВА-ВІНОГРАДОВА, яка очолює БУРИНСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ГО «УКРІНФОРМ ЛІНІЯ ЖИТТЯ»:

«Завезли ящик перев'язувальних матеріалів в хірургічне відділення БУРИНСЬКОЇ ЛІКАРНІ, які привезли наші хлопці з Лубнів.

Ще раз щира вдячність Сергію Іванову та всій їх команді- м. Ужгород, та волонтерський організації з м.Лубни – Оксані.

Особлива подяка дЕПУТАТМ З БІЛЬШОСТІ БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за дизельне пальне.

Дякуємо Ігорю, за те, що привіз привіз медичні матеріали».

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.