Звинувачення голови міста Буринь Віктора Ладухи на адресу Євгенія Лішунова, голови фракції «Слуга народу» в Буринській міській раді, є неправдивими…

Уже неодноразово Віктор Ладуха, міський голова Бурині, на різноманітних зборищах, які ж він сам і організовує, звинувачує Євгенія Лішунова, голову фракції «Слуга народу», у незрозумілих кримінальних діяннях.

Євгеній Лішунов на своїй сторінці в Фейсбуці опублікував документ, який засвідчує, що він до таких діянь не має жодного стосунку (на світлині).

Зокрема, в довідці МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ підтверджено, що ЄВГЕНІЙ ЛІШУНОВ до кримінальної відповідальності не притягується, незнятої чи непогашеної судимості не має та в розшуку не перебуває…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.