Чоловік по місту гуляв із кастетом…

У Ромнах поліцейські вилучили у місцевого жителя кастет…

Зупинивши чоловіка за порушення правил дорожнього руху, правоохоронці виявили в нього заборонений кастет. За словами правопорушника, холодну зброю він виготовив сам для самозахисту. Під час несення служби увагу співробітників Роменського відділу привернув чоловік, який перейшов дорогу у невстановленому для цього місці, та дивно себе поводив. Правоохоронці вирішили провести з останнім профілактичну бесіду та перевірити і як виявилося не дарма. В його кишені був кастет.

Правопорушником виявився 28-річний місцевий житель, який до цього часу в поле зору поліцейських не потрапляв.

Чоловік пояснив, що кастет він виготовив власноручно, декілька років тому.

На запитання поліцейських, навіщо носив із собою холодну зброю, відповів, що виключно з метою самооборони.

Вилучений кастет поліцейські направили на експертизу.

Стосовно чоловіка складно адміністративний протокол за ч. 1 ст. 127 КУпАП (Порушення правил дорожнього руху пішоходами, велосипедистами та особами, які керують гужовим транспортом, і погоничами тварин) та відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 263 (Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу) Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання, яке загрожує правопорушнику – позбавлення волі на строк до 3 років, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.