Житель Буринщини полюбив марихуану…

Удома у 36-річного чоловіка знайшли згортки з марихуаною та пристрої для її паління.

За незаконне зберігання наркотичних засобів тепер йому загрожує кримінальна відповідальність.

Працівники Буринського відділення поліції отримали інформацію, що 36-річний раніше судимий житель району зберігає наркотики.

Це вирішили перевірити правоохоронці та навідались до чоловіка додому, де виявили чотири паперові згортки з марихуаною, а також три пристрої для її паління.

«Розфасовану у паперові згортки марихуану він зберігав в приміщенні літньої кухні,- коментує Сергій Бойко, начальник Буринського відділення поліції. - Два пакетики знайшли в кишенях його куртки, ще два - в шухляді столу та в комоді. Крім того, декілька висушених рослин конопель знайшли і на даху будинку. Господар будинку, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за незаконне зберігання зброї та наркотиків, запевнив, що знайдені у нього наркотики використовував для власного вживання, не для продажу, що сьогодні ретельно перевіряється».

Вилучене правоохоронці направили на експертизу.

А стосовно чоловіка відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення та зберігання наркотичних засобів без мети збуту), яка передбачає до трьох років позбавлення волі, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.