ФК ВІКТОРІЯ (Суми) у 1/8 фіналу кубку України з футболу зіграє з ФК МИНАЙ (Минай)

Сьогодні, 31 серпня 2023 року, у Київському Будинку футболу відбулося жеребкування 1/8 фіналу розіграшу Кубку України з футболу.

ФК ВІКТОРІЯ (Суми) на цьому етапі турніру зіграє з ФК МИНАЙ (Минай), ворота якого захищає сумчанин Олександр Бандура).

У 1/8 фіналу Кубку України з футболу зіграють:

«Верес» (Рівне) — «Шахтар» (Донецьк)

«Металіст 1925» (Харків) — «Ворскла» (Полтава)

«Рух» (Львів) — «Олександрія» (Олександрія)

«Чорноморець» (Одеса) — «Кривбас» (Кривий Ріг)

«Полісся» (Житомир) — «Дніпро-1» (Дніпро)

«Вікторія» (Суми) — «Минай» (Минай)

«Оболонь» (Київ) — «Динамо» (Київ)

«Маріуполь» (Маріуполь) — «Зоря» (Луганськ)

Базова дата матчів є 27 вересня 2023 року.

ФК ВІКТОРІЯ (Суми) крокує до завоювання Кубку України з футболу (відео) ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/10646-fk-viktoriya-sumy-krokuie-do-zavoiuvannia-kubkom-ukrainy-z-futbolu-video

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.