У Бурині одні будують, інші – безжально руйнують…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) неодноразово на своїх сторінках розповідав про будівництво футбольного майданчику зі штучним покриттям у Буринському міському Павловському парку.

Нині ведеться завершальний етап його зведення.

Вірніше, доводиться до ладу штучний покрив, наводяться лінії тощо.

Також буде облаштована прилегла територія міні-футбольного стадіону.

До сдова, поруч нього прокладена доріжка через Павловський парк.

По обабіч її встановлені ліхтарі.

І якраз напроти футбольного майданчику хтось, можливо, вночі, або сьогодні зранку, 7 квітня 2019 року (свято Благовіщення), встиг знівечити один з ліхтарів.

Словом, хтось будує, а хтось безжально руйнує…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.