На СУМЩИНІ вибухотехніки поліції знищили 500 кілограмову авіабомбу рашистів з універсальним модулем планерування і корекції…

ПОЛІЦІЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ повідомляє:

«На Сумщині вибухотехніки поліції знищили 500 - кілограмову авіабомбу росіян з універсальним модулем планерування і корекції

До поліції на лінію 102 надійшло повідомлення про авіаційну бомбу, яка впала в одному з сіл Охтирського району неподалік від кордону та не вибухнула.

Того ж дня мобільна група відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області вирушила на місце події аби знищити надзвичайно небезпечний ворожий снаряд.

«Прибувши на місце, ми у дворі приватного будинку, де проживають люди, здалеку, помітили авіабомбу фугасної дії ФАБ-500М62. Саме таких у росіян багато, і останнім часом вони їх активно застосовують для нанесення ударів по Україні, приладнуючи до неї універсальний модуль планерування і корекції. – УМПК. З ним бомба летить на відстань кілька десятків кілометрів від місця скиду з літака, і вражає якусь ціль чи площу. Зазвичай такі удари не є дуже точними, але 300 кг вибухівки в середині цього снаряду під час вибуху спричиняють значні руйнування та людські жертви», – говорить начальник відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області Ігор Черняк.

У цьому випадку людям поталанило, бо після влучання в сільський будинок, бомба пробила його дах, стіни, проорала двір та зупинилася поряд з господарською будівлею.

Вибухотехніки поліції Сумщини провели її знешкодження та транспортували в безпечне місце, подалі від людських осель, де знищили за допомогою накладного заряду вибухівки шляхом електричного підриву.

Поліція нагадує громадянам про необхідність бути надзвичайно обережними при виявленні боєприпасів, що не спрацювали.

Пам’ятайте, таких вибухонебезпечних предметів не можна навіть торкатися! У випадку виявлення снарядів, мін, гранат, ракет чи їх елементів, а також будь яких інших вибухонебезпечних предметів, прохання повідомляти поліцію за телефоном 102, військових, ДСНС або органи місцевої влади».

Погода на СУМЩИНІ з 16 по 18 березня 2024 року: хмарно з проясненнями, без істотних опадів і з опадами… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11860-pohoda-na-sumshchyni-z-16-po-18-bereznia-2024-roku-khmarno-z-proiasnenniamy-bez-istotnykh-opadiv-i-z-opadamy

Інтернет

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.