На СУМЩИНІ зловмисник поцупив протипіхотну міну, яку встановили українські військові неподалік від кордону з росією, щоб стримувати рашистів…

Неподалік одного з сіл у Сумській області було виявлено місцевого жителя, який примудрився поцупити протипіхотну міну встановлену нашими військовими неподалік від кордону з росією, для стримування ворога. Правоохоронці з’ясовують мотиви його дій.

Не секрет, що для стримування військових росії від проникнення на територію України з метою вчинення розвідки, диверсій та інших дій, які несуть загрозу життю і здоров’ю населення та створюють небезпеку для цілісності нашої держави, захисниками України, вздовж кордону, обладнані інженерні захисні споруди та мінні поля.

Тож яким було здивування наших військових, коли на одній з ділянок поблизу кордону з росією вони виявили 42-річного місцевого жителя, що ніс з мінного поля до свого села протипіхотну міну направленої дії МОН-90.

Інженерний боєприпас був встановлений в комплексі мінно-вибухових загороджень для протидії ворогу, проте цей факт не зупинив крадія.

Використавши нехитрий інструмент він зняв міну і забрав її з собою.

Навіщо чоловік це зробив, можливо планував вести з ворогом свою, партизанську війну?

Все це сьогодні з’ясовують працівники поліції.

Стосовно зловмисника відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 262 . «Викрадення, привласнення, вимагання вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв чи радіоактивних матеріалів або заволодіння ними шляхом шахрайства» Кримінального кодексу України.

Зловмисникові може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Прикордонники в небі над СУМЩИНОЮ знищили черговий рашистський FPV-дрон… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11514-prykordonnyky-v-nebi-nad-sumshchynoyu-znyshchyly-cherhovyi-rashystskyi-fpv-dron

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.