На Сумщині є 6 осіб з підозрою на коронавірус, половина з них – діти…

Як повідомив начальник Сумського обласного управління охорони здоров’я Дмитро Кравцов на своїй сторінці у Фейсбуці, сьогоднi в закладах охорони здоров’я Сумщини перебуває 6 осіб з пiдозрою на коронавiрусну iнфекцiю, у тому числі – 3 дитини.

Стан пацієнтів задовiльний, проводяться вiдповiднi дослiдження.

Карантинні заходи запроваджено в області ще з 12 березня 2020 року.

Зокрема, припинено навчання у 807 закладах освіти, відвідування яких заборонено; в 347 закладах освіти навчання переведено на дистанційну форму.

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА із сьогоднішнього дня, 17 березня 2020 року, заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.