У Київській дитячій музичній школі №14 імені ЮРІЯ ЩУРОВСЬКОГО відбувся захід – посвячення в юні музиканти…

Понад 20 першокласників фортепіанного відділу представили по два музичні твори до уваги викладачів, батьків та рідних, котрі перебували в актовій залі.

Відзнаки виконавцям та солодкі подарунки вручала КОРОЛЕВА МУЗИКИ, яка спеціально завітала на це прекрасне музичне дійство.

Вона й посвячувала першокласників до когорти юних музикантів, які своїми виступами порадували всіх присутніх у залі…

Колектив «Inkadance» КЗ ТЕРНІВСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ виборов 2 місце у дистаційному Всеукраїнському двотуровому конкурсі мистецтв «Хоробре серце» ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/kultura/10369-kolektyv-inkadance-z-kz-ternivska-dytyacha-shkola-mystetstv-vyborov-2-mistse-u-dystatsiinomu-vseukrainskomu-dvoturovomu-konkursi-mystetstv-khorobre-sertse

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.