Лейтенант-десантник ВАДИМ УСТИМЕНКО із міста БУРИНЬ, Указом Президента України ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (відео)

ВАДИМ УСТИМЕНКО до війни був успішним айтівцем, а нині знищує ворогів у складі десантно-штурмових військ.

Танк командира взводу окремої повітряно-десантної Січеславської бригади ВАДИМА УСТИМЕНКА першим зайшов до Ізюму та Лиману під час контрнаступу в Харківській області.

Кореспондентка ТСН побувала на фронті та розпитала відважного лейтенанта-десантника про ситуацію на передовій, секрети успішного контрнаступу на Слобожанщині та західних ABRAMS (відео).

ВАДИМ УСТИМЕНКО нещадно б’є ворога, і наближає як може ПЕРЕМОГУ.

Саме ПЕРЕМОГА України над рашою і є його, як і всього українського народу, великою мрією.

І він за неї бореться щодня, щомиті на полі бою…

Високу бойову нагороду ВАДИМ УСТИМЕНКО отримав з рук ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, коли ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ перебував з робочим візитом у АНГЛІЇ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9741-leitenant-vadym-pokotylo-iz-smt-teny-shcho-v-nedryhaylivskiy-th-ukazom-prezydenta-ukrainy-volodymyra-zelenskoho-nahorodzhenyi-ordenom-za-muzhnist-iii-stupenia

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.