Відбулася важлива зустріч щодо розвитку БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ: чи ж буде результат? (відео)…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) постійно розповідає про реальний стан справ у БУРИНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ…

ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/8334-burynska-terytorialna-hromada-dokhodyt-vzhe-do-apokalipsysu-video

Про зустріч, яка відбулася в місті КОНОТОП, на своїй сторінці в Фейсбуці розповів СЕРГІЙ МІНЕНКО, депутат з більшості БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (фракція «Європейська Солідарність»):

«15.02.2022 року о 15 год. за ініціативою депутататів від більшості Буринської міської ради та за сприяння голови Конотопської РДА Олександра БОБРОВИЦЬКОГО проводилась зустріч між депутатами Буринської міської ради Андрієм ГУСАКОМ, Анатолієм РОМАНЧУКОМ, Євгенієм ЛІШУНОВИМ, Сергієм МІНЕНКОМ, секретарам міської ради Євгенієм РЯБОКОНЬ з однієї сторони та ВІктором ЛАДУХОЮ і представником центрального штабу ВО "Батьківщина" Денисом ТОКАРЕМ з іншої сторони. Вважаю дану зустріч плідною і нормальним початком діалогу між сторонами. Сторони уникали різких висловів на адресу один одного. Основне порушене питання було – формування бюджету громади на 2022 рік. Взагалі оцінюю зустріч позитивно і вважаю, що внаслідок державотворчої позиції Олександра Михайловича БОРОВИЦЬКОГО, буде нормалізована робота Буринської міської ради. А в громаді буде порозуміння».

ДЕТАЛЬНО ДИВИТСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/8267-yevheniy-lishunov-ta-serhiy-minenko-deputaty-z-bilshosti-burynskoyi-miskoyi-rady-pro-realnyi-stan-sprav-u-burynskiy-terytorialniy-hromadi-video

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.