Жахіття в місті Буринь: сутички, сльозогінний газ, кров… (відео)

Про сьогоднішнє жахіття в Бурині, яке налякало майже всіх жителів міста, інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповідав у розділі ВІДЕО.

ДЕТАЛЬНО ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/7700-u-misti-buryn-prolylasia-liudska-krov-pid-chas-sutychok-video

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОЛІТИКА також розповідав, що Другий апеляційний адміністративний суд 27 липня 2021 року скасував реєстрацію ВІКТОРА ЛАДУХИ міським головою Бурині.

А ще він зобов'язав міську територіальну виборчу комісію розглянути питання про призначення повторних виборів.

Таке рішення не підлягає оскарженню…

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/polityka/7680-viktor-ladukha-uzhe-ne-holova-burynskoi-miskoi-oth

А сьогодні, 4 серпня 2021 року, в місті Буринь уже сталися сутички під час спроби провести позачергову сесію Буринської міської ради.

Під час них пролилася кров…

Утім, про жахіття, які відбувалися сьогодні, 4 серпня 2021 року, читачі інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) дізнаються, коли подивляться дане ВІДЕО…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.