Вседозволеність породжує безкарність, або «Ладухівщина» в Буринській міській ОТГ (відео)...

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав СЕРГІЙ МІНЕНКО, депутат фракції «Європейська Солідарність» у Буринській міській раді, яка входить до складу депутатської більшості в міськраді:

«Ми жителі громади бачимо як ряд злочинів сколихнуло суспільний резонанс в громаді – «пригоди стоп-корупціонерів в АТБ», перешкоджання депутатській діяльності з боку міського голови, безкарна вирубка дерев, «розриття ставків», насильницькі дії та погрози стосовно депутатів, махінації можновладців з коштами, майном та землею громади. І цей список можна продовжувати далі.

04 липня 2021 року в День Національної поліції України техніка підконтрольних сім'ї міського голови ВІКТОРА ЛАДУХИ підприємств знову була направлена на проведення робіт на річці в с.Успенка.

Цього разу, на мою думку, метою проведення вказаних робіт було приховання або спотворення картини заподіяних екологічних збитків в результаті осінніх робіт на даній ділянці по поглибленню дна.

ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/7446-piarnyi-samovilnyi-vchynok-viktora-ladukhy-miskoho-holovy-buryni-pryvid-burynsku-misku-oth-do-ekolohichnoi-katastrofy-ta-velykykh-zbytkiv-video

За повідомленням місцевих жителів в подальшому були викликані працівники поліції, а також на місце події прибули депутати Буринської міської ради АНДРІЙ ГУСАК, АНАТОЛІЙ РОМАНЧУК та СЕРГІЙ МІНЕНКО.

У цей час трактор продовжував розгортати той грунт, який попередньо було вирито з ставка, в тому числі, і відповідні корисні копалини.

Прибув і міський голова ВІКТОР ЛАДУХА з хлопцями спортивної статури (двоє з них були ідентифіковані як Олександр Бабак (мешканець м.Суми) та Віталій Благодарний (мешканець м.Конотоп).

Прибув також і представник Державної екологічної інспекції у Сумській області ОЛЕКСАНДР МАТЮХА.

За вказівкою ЛАДУХИ були зібрані окремі жителі с.Успенка. ОЛЕКСАНДР МАТЮХА намагався роз'яснити, що вказані роботи проводяться незаконно та закликав припинити відповідні протиправні дії.

У цей час Бабак, Благодарний, а також інші особи, в тому числі і ЛАДУХА вчиняли погрози та насильницькі дії стосовно ОЛЕКСАНДРА МАТЮХИ та перешкоджали виконанню покладених на нього державою завдань.

На жаль, працівники поліції не змогли своєчасно припинити протиправні дії. В результаті чого було пошкоджено одяг інспектора та було заподіяно шкоди його здоров'ю.

А в цей час трактор спокійно продовжував свою роботу – не звертаючи увагу ні на поліцію, ні на інспектора, ні на на депутатів.

Що хочу сказати вкотре було пробито дно та показано безкарність можновладців.

На мою думку, посада, статки та силовий тиск були суттєвою препоною для зупинення протиправних дій.

Що буде далі?

«Ладухинці» будуть ходити по домах, чи, можливо, вже будуть бити людей посеред центру міста?

Це що правова держава?

Чи це, не побоюсь такого вислов: «Буринська народна республіка» на чолі з Царем. ДУМАЙТЕ!!!

Укотре вимагаємо присікти протиправні дії на території Буринщини,

Звертаємо увагу – Володимир Зеленський, Ірина Венедіктова, Арсен Аваков, Гузенко Максим - Зе Депутат, Генеральна прокуратура України, Сумська Обласна Державна Адміністрація, Сумська обласна прокуратура, Конотопська окружна прокуратура, Сумське Обласне Телебачення, Телекомпанія СТС – чому не ефективно працює правоохоронна система, чому в можновладця вседозволеність, а в простого громадянина «закон».

Далі пряма мова:

https://www.youtube.com/watch?v=sB-rz9fKdko (ЧАСТИНА 1).

https://youtu.be/SvN4AhNggOA (ЧАСТИНА 2).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.