Хімічна фірма ТОВ «СОЛАГРО» з російським капіталом, яку прагне швидко завести до Бурині Віктор Ладуха, вже чекає на порозі міста… (відео)

Про це інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповідав у розділі СУМЩИНА.

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/7351-viktor-ladukha-prahne-iaknaishvydzhe-zavesty-novu-khimichnu-firmu-z-rosiiskym-kapitalom-do-mista-buryn

28 квітня 2021 року близько 18 години відбулась зустріч жителів вулиць Лікарняна та Михайлівська, що в місті Буринь, з представниками влади та представником ТОВ «СОЛАГРО» з приводу можливого будівництва об'єктів на території кагатного поля та відстійників колишнього цукрового заводу, які можуть складати потенційну загрозу для здоров'я людей.

Міські можновладці всіма силами й засобами прагнули підтримати необхідність будівництва, а люди були, безсумнівно, проти…

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/7348-mistu-buryn-prykhodyt-povnyi-kinets

Віктор Ладуха, голова міста Буринь, із іншими зацікавленими особами у будівництві цього вибухонебезпечного об’єкта, а також Інна Райденко, депутат Буринської міської ради з фракції ВО «Батьківщина», не отримавши підтримки від людей, ретирувалися не попрощавшись.

Що ж це за ТОВ «СОЛАРГО»?

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/7351-viktor-ladukha-prahne-iaknaishvydzhe-zavesty-novu-khimichnu-firmu-z-rosiiskym-kapitalom-do-mista-buryn

А ще підкреслимо, що ЖОДНИЙ з керівників Буринської міської ради не проживає на території міста Буринь. Живуть вони в селах: СлободаВІКТОР ЛАДУХА, голова міста Буринь і ЄВГЕН БАЗИМА, перший заступник міського голови, СтепанівкаВОЛОДИМИР ПИСАНИЙ, діловод, та Успенка – СЕРГІЙ ЧЕРЕДНИК, заступник міського голови.

Тому екологічні проблеми, а нинішня ще й екологічна катастрофа, яка наближається до Бурині, їх, звичайо ж, не турбують.

А колапс щодо екокатастрофи дуже швидко наближається до міста…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.