ФК «ХІТ» (Київ), за який грають Олександр Ліфер з Бурині та Олександр Сіріцький з Шостки, закріпився на другому місці в турнірній таблиці чемпіонату України з футзалу (ВІДЕО)

Київський «ХІТ», за який виступають Олександр Ліфер із Бурині та Олександр Сіріцький із Шостки, сьогодні, 27 грудня 2020 року, в матчі 15 туру чемпіонату України серед команд Екстра-ліги з футзалу на виїзді зіграв з харківським «Моноліт-Viva Cup».

«Хітівці» перемогли з рахунком 4:1 (на відео).

Олександр Ліфер, який граж під №5, вніс свій доробок у перемогу. Він багато часу провів на майданчику, активно атакував і вміло оборонявся разом з партнерами.

І в кількох епізодах, коли кияни забивали голи, Олександр брав безпосередню участь…

Зауважимо, що Олександр Ліфер є вихованцем буринського тренера Романа Кондруха, якого в 2019 році було визнано одним з кращих дитячим тренерів Сумщини.

Воротар Олександр Сіріцький у цьому матчі не грав.

Ось як розташувалися команди Екстра-ліги чемпіонату україни з футзалу після 15 турів:

Місце Команда Ігри Очки

1.«Продексім» (Херсон) 15 39

2.«ХІТ» (Київ) 15 34

3.«Ураган» (Івано-Франківськ) 15 31

4.«Енергія» (Львів) 15 31

5.«Кардинал-Рівне» (Рівне) 15 17

6.«АФФК» Суми (Суми) 15 14

7.«Моноліт-Viva Cup» (Харків) 15 14

8.«ІнБев» (Житомир) 15 12

9.«Сокіл» (Хмельницький) 15 12

10.«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка) 15 10

Чемпіонат продовжиться в січні 2020 року…

Відео Асоціація футзалу України.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.