Буринська міська територіальна виборча комісія нарешті вирішила (відео)…

Сьогодні, 23 грудня 2020 року, в Будинку ради, що в місті Буринь, відбулося чергове засідання Буринської ТВК, на якому було вирішено провести першу сесію Буринської міської ради восьмого скликання в четвер, 24 грудня 2020 року.

Засідання її розпочнеться об 11 годині в залі засідань Буринської міської ради.

Які ще питання розглядалися на сьогоднішньому засіданні Буринської міської ТВК, читачі інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) дізнаються, коли переглянуть дане відео…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.