На центральній вулиці міста Буринь горів вантажний автомобіль (відео)…

6 жовтня 2020 року о 08 годині 38 хвилин на лінію екстреного виклику «101» надійшло повідомлення про загорання вантажного автомобіля ГАЗ «3302» на вулиці Незалежності в місті Буринь.

До місця події виїжджав черговий караул 23-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Пожежу виявив власник транспортного засобу.

За попередніми даними, чоловік разом із свідком пригоди намагались самостійно приборкати пожежу наявними вогнегасниками.

Зрозумівши, що це йому не під силу, він звернувся за допомогою до Служби порятунку.

Вже через 3 хвмлмнм рятувальники прибули на місце події.

Через несвоєчасність виклику, вогонь встиг охопити відсік двигуна, передні колеса та кабіну автомобіля.

О 08 годині 47 хвилин пожежу локалізували, о 08 годині 55 хвилин – ліквідували.

Остаточна причина пожежі встановлюється.

Всього на місці події працювало 7 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій, повідомляє сайт https://sm.dsns.gov.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.