Відео про місто Буринь знімалося у міському парку біля клена, від якого відчахнулася велика гілка, і яка ледь не накоїла біди (відео)…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ВІДЕО за 04 червня 2018 року повідав, що у міському Павловському парку та центрі міста відбулися відео зйомки фільму про районний центр Буринського району та центр Буринської міської об’єднаної територіальної громади – місто Буринь.

Зйомки вела Валерія Озерчук.

А 03 липня 2020 року, про що інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповідав у розділі ПОДІЇ, неподалік від входу до парку «розчахнувся» клен, і чимала його частина впала безпосередньо на пішохідну доріжку.

Саме поруч цього клену й починалася відео зйомка…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.