ФК «Суми» виграв Суперкубок Сумщини з футболу (відео)

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, сьогодні, 28 червня 2020 року, на стадіоні «Ювілейний», що в місті Суми, відбувся футбольний матч за Суперкубок Сумської області.

Його розіграли володар Кубку Сумщини ФК «Тростянець» (Тростянець) та чемпіон Вищої ліги Сумської області з футболу 2019 року ФК «Суми» (Суми).

Матч щойно завершився.

Перемогу в ньому отримали футболісти ФК «Суми» з рахунком 2:1.

Їм і вручено Суперкубок Сумщини з футболу.

До слова, кращими гравцями матчу визнано капітана ФК «Суми» Валерія Куценка та нападника ФК «Тростянець» Валерія Гайвана.

Утім, читачі інтернет-порталу ЖИТТЯ і БУТТЯ (БіЖ) про всі перепитії поєдинку можуть дізнатися, коли переглянуть дане відео.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.